O Nas

Producentem aplikacji menu2go jest firma Ultro sp. z o.o., którą tworzą fascynaci technologii mobilnych, z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania dla różnych branż – od sektora finansowego, poprzez przemysłowy, aż po handel elektroniczny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny firmowej www.ultro.pl, gdzie można zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą i kompetencjami.

Tworząc serwis menu2go współpracowaliśmy ściśle z właścicielami i pracownikami restauracji, dzięki czemu oferujemy oprogramowanie dostosowane do potrzeb sektora gastronomicznego. Zwracamy szczególną uwagę na to, żeby nasza aplikacja była dla użytkownika wygodnym narzędziem obsługi zamówień i komunikacji z klientami restauracji.

Nie zapominamy również o użytkownikach aplikacji mobilnej – klientach restauracji. Kładziemy duży nacisk na łatwość użytkowania, atrakcyjną stronę wizualną i szybkość działania. Priorytetem jest dla nas również stabilne i bezbłędne działanie na różnych typach smartfonów i tabletów – od modeli starszych po nowości dopiero co pojawiające się na rynku, od urządzeń tańszych po te z najwyższej półki.

Rynek nieustannie się zmienia, zarówno jeśli chodzi o rozwój technologii mobilnych, jak i branżę HoReCa. Dlatego ciągle pracujemy nad dalszym rozwojem serwisu menu2go – chcemy, żeby jak najlepiej wspierał restaurację w codziennym działaniu, a klientom restauracji udostępniał wygodne i atrakcyjne narzędzie. Jesteśmy więc otwarci na wszystkie uwagi i sugestie usprawniające i poszerzające możliwości serwisu. Jeśli chcesz się nimi podzielić zapraszamy do kontaktu z nami.


Operatorem serwisu menu2go jest firma Ultro spółka z o.o., z siedzibą w Szczecinie (70-644), ul. Celna 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000432059, NIP 9552335625, kapitał zakładowy 50 400 zł, opłacony w całości.