Korzyści
jakie daje menu2go

Restauracja wyróżnia się aplikacją mobilną
udostępnianą pod własną nazwą i logo Twojej restauracji

Dzięki menu2go Twoja restauracja może się wyróżniać na tle konkurencji nowoczesną metodą zamawiania on-line. Przyciągniesz uwagę zarówno Twoich dotychczasowych klientów, jaki i nowych odbiorców. Co więcej – menu2go daje Ci możliwość udostępniania aplikacji mobilnej z wykorzystaniem nazwy Twojej restauracji, dostosowania jej wyglądu (logo, kolorystyka, grafika) do tego, co wykorzystujesz w innych materiałach reklamowych. Zyskujesz więc całkiem nowe i skuteczne narzędzie marketingowe, promujące ofertę Twojej restauracji!

Klient ma zawsze pod ręką „”mobilną ulotkę”
z aktualną ofertą Twojej restauracji

Koniec z szukaniem ulotki, kiedy ma się ochotę na zamówienie dania z dowozem – Twoi klienci mają zawsze przy sobie menu w formie aplikacji mobilnej. A najważniejsze, że zawsze jest to oferta TWOJEJ RESTAURACJI! Dzięki temu zwiększa się lojalność klientów, wolą zamawiać u Ciebie, bo nie muszą korzystać z ulotek Twojej konkurencji…

Aktywny kontakt z klientem, zawsze aktualne menu
i błyskawiczna informacja o promocjach

menu2go udostępnia Ci wygodne narzędzie komunikacji z klientem. Możesz na bieżąco informować swoich klientów o najnowszych promocjach. Każda zmiana w menu, każde nowe danie jest natychmiast widoczne w aplikacji mobilnej – oszczędzasz czas i pieniądze, bo nie musisz już czekać z wprowadzaniem nowej oferty aż zostaną wydrukowane nowe ulotki. Dzięki menu2go nigdy nie pozostaniesz w tyle – możesz błyskawicznie reagować na oczekiwania klientów, a także na działania Twojej konkurencji!

Wygodna i łatwa w obsłudze aplikacja

Aplikacja mobilna, którą udostępnisz swoim aktualnym i nowym klientom, stworzona została z myślą o wygodnej obsłudze – prostej i intuicyjnej. Każda osoba po raz pierwszy korzystająca z aplikacji, po kilku minutach użytkowania potrafi w pełni wykorzystać wszystkie jej możliwości i samodzielnie, bez niczyjej pomocy składać zamówienia.